stoere brocante
- Metalen katrol, zwart
Hele zware, goed functionerende katrol met draaibaar ophangoog. Kun je zoveel gave dingen mee doen!
16 cm lang€ 17,25 - Piedro schoenmal maat 29
Prachtig setje mallen voor kinderschoenen van het merk Piedro in maat 29. Bijeen gehouden door een leren bandje.
€ 16,00 - Spijlpunten
Ik heb 4 verschillende spijlpunten weten te bemachtigen. Zijn allemaal tussen de 11 en 13 cm lang. De meesten blijven staan zonder hulpmiddelen., maar ook liggend of met een aantal in ee pot of schaal zijn ze prachtig.
Bij de…€ 3,95 - Wit metalen spijlen IJ1042
Ik heb 5 stuks van deze mooie, zware doorleefde spijlen. Oit onderdeel van een hekwerk. Nu ideaal in de tuin als plantensteun. Komen de gaatjes in de buizen weer mooi van pas om het binddraad te spannen!
97 cm lang.
prijs is per…€ 17,50 - Zware metalen kegel IJ1036
Een stoer, decoratief object dat gewicht in de schaal legt. Zeer waarschijnlijk een contragewicht voor een (olie)lamp. Stoer, maar sierlijk bewerkt én zwaar.
ongeveer 13 cm hoog en 11 cm breed op breedste punt
! DIT ARTIKEL…€ 20,00 - Aardewerk kruik A690
Mooie manier om koude voeten tegen te gaan. Gave aardewerk kruik in fantastische staat. De aardewerk kurk van de dop mist een stuk, maar dat zie je normaal gesproken niet. Van Lovett's , Langley ware England.
23,5 cm lang, 12,5…€ 22,50